Class Lists 1961 to 1965

image151

Class of 1961

  

Sam Abbate*, Thomas Ameno, Daniel Amigone*, Charles Aquiline, William Barrett, Charles Becker, Frank Bermel, Robert Boccolucci, Thomas Boothby, Vincent Cacciato*, Joseph Calabrese, Joseph Cannizzaro*, Frank Catalfamo, Thomas Charlesworth, Vincent Chccioato*, Richard Cieslik, James Clapps, Anthony Congilosi, Joseph Coyne*, Gerald Cumbo*, James Czarnecki, Paul Daigler, Donald Dapa, Eugene Deibel, Joseph Digioia, Dimpfl, Dennis Dobbins, Edward Drea, Terrence Drilling, Paul Duffy, Micheal Dunlavey, Paul Durant, Sid Ehrenreich, David Everett, Phillip Falzone, Michael Falzone, Nicholas Giardina, Frank Goettelman, James Gorth, Richard Graham, John Graham, William Grey, Howard Hans, William Haubrick, Gary Hermann, Peter Hewett, Robert Hoellig, Joseph Insalaco, Phillip Kaleta, Thomas Kean, David Kerko, Keith Knapp, Richard Krawczyk, Thomas Lanphear, Joseph LaPuma, Sam Leone, James Lombardo, Thomas Loncto, Michael Lord*, Thomas Love, Robert MacDonald, Peter Mang, Charles Marinaccio, Michael Marinaccio, Bernard Marrone, Edmond Masikowski*, Alan Masters, Richard Meade, Robert Moss*, Paul Musacchio, John Niedzialowski, Dennis Nunz, Gerald Obrochta*, Timothy O'Connell*, John O'Connell, Robert O'Connor, Kenneth Okoniewski, George Pachter*, Raymond Panowicz, Frank Pastore, Gerald Penna*, Carl Perdue, Kenneth Peters, Frank Pierpaoli, James Plevniak, Lawrence Queeno, Patrick Quinn, Patrick Quinn, Joseph Rautenstraugh, John Reddien, Charles Righetti, Richard Riley, Ronald Robinson, Francis Romance, Rev. William Rowland CJM, John Sadewater, Anthony Schiavitti, Charles Schmelzer, Peter Schuch, Richard Siegel*, Donald Smolinski, Joseph Spano, Gary Staubitz, Peter Strusa, Daniel Tarlowski, Richard Terranova, Neil Thomson, Fredrick Vaccaro*, John Veach*, John Wager, James Warrington*, Leonard Wiltberger

Class of 1962

  

Joseph Arcara, Frank Arcara*, Michael Austin*, Kevin Balls, Martain Barsukiewicz, Paul Beamer, Ronald Bierzynski, Thomas Bogner, Walter Bogumil, William Boye, William Boyle, Michael Boyko, Thomas Braciszewski, Richard Brennan, Michael Brucklier, Thomas Brzana, Dennis Buchanan*, William Burke*, Frank Campanella, Peter Cebulski, William Chandler, Ronald Chapman*, Thomas Cieplinski, Donald Ciresi, James Colangelo, Thomas Cook, Patrick Couglin*, Thomas Coyle, Dennis Czaja, Harry Darr, Donald DeBlasis*, James DeSantis, Homer Dick, Vincent Donnelly*, Paul Dormann, Warner Doyle, Joseph Drescher, James Driscoll*, Thomas Dunn, Peter Durant, Charles Faulise*, John Fera, James Fortner*, Charles Furoy*, Sal Gaglione*, Peter Gembala, Gary Giovino, Richard Gonsiorek, Lee Greco, Robert Hagin, Kenneth Haynos, John Heffron, Thomas Hennessey*, Alan Herd*, Thomas Hosie*, David Hutten, Roger Johnson, Paul Kadzik, James Karalfa, Andrew Karpie, Vincent Kelly, Richard Kelly, Richard Kleindinst, Mathew Krawczyk, John LaChina, Joseph LaFornara, Thomas Lamb, Joseph Laskowski, Peter Lelone, Victor Lewandowski, Frank Lojacono, Alan Luck, Charles Lytle, Michael MacVittie, Anthony Maile, Dominic Mazzarini*, James McCarthy, Edward Mroszczak, Lewis Murphy, Robert Neubecker, Theodore Norman*, Leonard Nowocien, Raymjond O'Brien, Dennis O'Connor, Victor Oliveri, Paul Osinski, George Panone, Raymond Panzica, Clifford Parks, Rev. Peter Popadick, William Prenevau, Stephen Pusatier, Michael Quinn, James Roberts, John Rodowski, James Rolls*, Thomas Sabo*, Gerald Sansone, Dennis Sarafin, Thomas Sawyer, John Scaduto, Dennis Scherer, Thomas Schihl*, Thomas Schwarz, Mark Shalala, Arthur Sharp, Paul Sill, Thomas Sist*, Peter Sokero, Robert Stachnik, Peter Strascina, William Swagler*, Robert Talluto, Joseph Tronolone*, Edward Ullanowski*, Louis Vallee, Gilbert VanWyck, Daniel Verrastro*, Lawrence Wawrzeniec, Bernard Wieczorek, Richard Wnuk, Robert Zimmerman

Class of 1963

  

Phil Amigone*, Charles Anzalone, Stephen Ash, Peter Baish, Robert Bakos*, Robert Bart, Louie Bellomo, Dwight Bonk*, Patrick Bridges, Thomas Brinkworth, Charles Burke, Dohn Bushardt*, Richard Busse*, James Cagney, Nicholas Campisi, James Carbone, John Casey*, Raymond Cich, William Daigler, Thomas Dolata, Daniel Donoghue, Dennis Egel, Joseph Englert, Lawrence Franusiak, Gerald Fries*, Kenneth Fronczek*, John Gawron, Leonard Gioeli, Donald Golba, William Gutowski, James Haak, Kevin Harmon, Joseph Hauser, James Hayes, Michael Henderson, Eugene Hoch*, Thomas Insalaco, Peter James, William Joyce, Robert Kaminski, George Keeley, Jon Kessler, John Kostur, Louis Kozlowski, Vincent Krasinski, Martain Kratus, Ronald Krawczyk, John Lehmann, Paul Loffredo, James Lojek, James Mahler, James Manhardt, Don Manzella, Edward Marzolf, Thomas Mazur, John McCormick*, Alexander McDougall*, Thomas McNulty, Stanley Mendrykowski, David Meyer, Thomas Moscato, Donald Nemes, George Niesyty, Thomas Nowocien*, Thomas O'Connell, John Olchawski*, Paul Orrange, James Orrange, Bernard Oven*, Bart Panepinto, Paul Pazderski, Joseph Peter, David Petrone, Thomas Pietrykowski*, John Purvis, Frank Ralabate, Paul Rautenstraugh*, Peter Reibel*, James Robertson*, William Rolfe, Robert Rosnak, Daniel Sabo, Joseph Sando, Frederick Schmidt*, Richard Schumacher*, Salvatore Scozzaro, Gerald Shorr, Dennis Siminski, Thomas Skupien*, Timothy Smith, Edward Sommer, John Spadafora, James Spano, Michael Spaulding, Michael Stewart, Peter Sturner, Gary Styn, Gregory Sykes*, James Szafran, Dennis Tollini, Robert Tuttle, Richard Van Horn, Vincent Verrastro*, James Von Der Empten*, Terrance Watters*, Gary Westfall, David White, George Wiedemann, Henry Wienckowski, Edwin Winstel, Danny Wyles, Michael Zauner*, Michael Zebehazy, Michael Zielinski, Gerald Zon

Class of 1964

  

Anthony Abbate, Terry Ameno, William Badner, Eugene Beamer, Paul Briandi, Thomas Brinkworth, William Burt*, Gerald Byrwa, Vince Calandra, Dominic Cannizzaro, Peter Cappellino, Anthony Castellani, George Catalano*, Michael Cavaretta, Samuel Ceraulo, Rich Costolnick, Don Cothard, Jim Daul, John Dimitri, James Doherty, Greg Dudek, Bill Dudley, Chester Durka, Robert Duttweiller*, Joe Dyl, Roger Eaton*, Tom Faber, Tom Gangloff, Dennis Gawron, David George, Wayne Giambrone, Dave Godzisz, Joe Graf, Philip Gramaglia, Terry Grant, Peter Griffin, Jim Gryta, John Haag*, Jim Hickey, Rodney Hill, Robert Hodson, Robert Holenstein*, Michael Hubbard, Thomas Kager, Pat Kean, Allen Keresztes, Len Kroczynski, James Kubinski, Ed Kwasniewski, Joseph Leiser, Michael Logue, Fran Long, Thomas Madej, Michael Mapstone*, David May, David Mazur, James McCormick, Michael McNeil, Thomas Mierzwa, Charles Missana*, Lawrence Morehouse*, Francis Morone, John Neff*, Joseph Noah, John O'Brien, David Palmeri, William Parks, Jose Pelaez, Carmen Perez, Norman Peter, Joseph Petri, Francis Porebski, Charles Prinzi, Terry Pustulka, Leonard Re, Alfred Sasiadek, Dave Saunders, Raymond Schihl*, Thomas Scime, Joseph Selva*, William Sherley, William Skerrett, Richard Stachnik, Anthony Strusa, Raymond Sweet, Francis Szuba, Joseph Szymczak, James Thomas, Joseph Tripi, Frank Valenti, Joseph Vigorito, Richard Wachowiak, Donald Wiltberger, John Wingerter, Richard Wisniewski, Thomas Wiza, Mark Wudyka, Joseph Yarborough, Robert Yenalaitus, Michael Zahm, Leon Zavodny*, Joseph Zirnheld

Class of 1965

  

Paul Amigone, Donald Arcara, William Baier, Raymond Ball, Richard Barton, Theodore Beringer, David Bingeman, Joseph Bongiovanni, Edward Canham*, William Carbone*, William Chamberlain*, Dennis Chapman, Ross Constantino, Lawrence Cudek, Brian Cullen, Ernest Czapla, Robert Czosek, Kenneth Daigler, John Darowz, Joseph Desantis, Joseph Diebold, Robert Doerfler, John Domin, Thomas Donohue, Dr. William Baier, John Dubrevilie, Charles Duerr, James Farrell, Joseph Fasciana, Thomas Fischer, James Fox, Anthony Frisicaro, Ladislaus Gadanyi, John Gallo, James Gavacs, Louis Giardina, George Gillmeister, Ronald Gregg, Ronald Grey, Gerald Grodek, Thomas Gruener*, Matthew Gryta, Thomas Guarino, Richard Hall*, Michael Ham, Vincent Hartman, James Heffron, Peter Hennessy*, John Haladszuk, William Horohoe, James Incorvaia, William Janiga, John Keeley, Mark Konarski, Thomas Lehman, Roger Lytle, Anthony MacDonald, Anthony Maiorana, Thomas Makowski*, Kenneth Malinowski*,  Gerald Manuel, Anthony Marconi, Richard Martain, Peter Martain, Anthony Masiello, Edward McCormick*, Robert McMann, John McMenemy, James Menchetti, James Miller, Richard Mroczka, James Nemeth, Raymond Noonan, Robert Panczakiewicz, Richard Panowicz, Richard Panz, Carl Perusich*, Norman Petri, Anthony Petrosky, Charles Polizzi, Frank Porcella, David Pribek, Francis Pusatier, John Quackenbush, Joseph Rafai, Leonard Recore, Richard Reddien, John Reimann*, Ralph Rizzitello, William Rouselle, James Rymarczyk, Kurt Sajda, Joseph Savattieri, Joseph Schuder, Salvatore Scime, Morris Shamrock, Lawrence Stachnik, Joseph Starosciak, Martain Stemier, Michael Styn, Joseph Syracuse, Thomas Syroczynski, Edward Szewczyk, Thomas Telesco, Dennis Terreri, Frank Terrose, Arseneau Thomas, Joseph Toolen, Michael Trudeau, Louis Vacanti, John Verel, Anthony Winiarski, Francis Zeitz*


*Deceased